Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON E4D AA X C, Француски тип Фрижидер со долна ком
Достапност:
Шифра: 65892
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON E4D AA X C, Француски тип Фрижидер со долна комора, INOX, 70цм ширина, NO FROST, 400л нето, 292л фрижидерски дел, 110л замрзнувач, 4 врати, Електронска контрола, Multiflow систем, 42 дециБели, антибактериска заштита, hygiene control, holiday program, Super cool, Super freeze, Chiller, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 19 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 196x70x74 цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја INOX/Сребрена Боја
Висина 190 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип French type
Широчина 70 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela