Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 2
Достапност:
Шифра: 64873
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 260л, 153л фрижидерски дел, 82л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, полица за јајца, 13 часа конзервација после пад на струја, Бучност 44dB, Димензии: 174x54.5x58 цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 175 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela