Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EHF6343FOK, Вградна стаклокерамичка плотна, без рамка
Достапност:
Шифра: 64470
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Electrolux EHF6343FOK, Вградна стаклокерамичка плотна, без рамка, осветлени сензорски контроли на допир, 60цм, ЛЦД дисплеј, тајмер, една тродупла кружна зона, една дупла кружна зона, 2 единечни зони, stop+go копче за инстанто прекинување на готвењето и повторно продолжување, автоматско брзо загревање, заштита од деца, 6400W моќност
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm