Бренд: ST
Краток опис: ST CFG-150XW Superior technology, Хоризонтален замрзнувач со ста
Достапност:
Шифра: 60535
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CFG-150XW Superior technology, Хоризонтален замрзнувач со стаклена врата со брава и клуч, Капацитет 138л, Механички контроли, Лесен ентериер за чистење, 1 корпа, Тип на гас R600a, Димензии 86.5x54.5x78.4 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm