Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWDD 7145 W EU, Машина за перење и сушење, 7кг перење +
Достапност:
Шифра: 60492
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EWDD 7145 W EU, Машина за перење и сушење, 7кг перење + 5кг сушење, 1400 вртежи во минута, ЛЦД Дисплеј, My Time - единствена машина со секојдневни програми под 90 минути - перење и сушење за 45 минути до 1кг алишта, перење и сушење за 90 минути до 2кг алишта, 16 програми на перење и 3 на сушење, тајмер, Бучност на перење 53дб, А енергетска класа, Димензии: 85x59.5x53.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm