Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R890 Galaxy Watch 4 Classic 46mm Black, 1.4" (34.6mm)
Достапност:
Шифра: 74684
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
21,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 917 Ден.
48x КЛУБ рата: 459 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-R890 Galaxy Watch 4 Classic 46mm Black, 1.4" (34.6mm) Circular Super AMOLED (450x450) with Corning® Gorilla® Glass DX, CPU: Exynos W920 Dual Core 1.18GHz, RAM 1.5GB; ROM: 16GB User Memory, OS: Wear OS Powered by Samsung, Connectivity: Bluetooth® 5.0; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz; NFC; A-GPS/GLONASS/Beidou/Galileo, Water Resistance 5ATM+IP68, Sensors: Accelerometer; Barometer; Gyro Sensor; Geomagnetic Sensor; Light Sensor; Optical Heart Rate Sensor; Electrical heart sensor; Bioelectrical Impedance Analysis Sensor, Dimensions: 45.5 x 45.5 x 11.0mm, Battery: 361mAh, Weight 52gr, P/N: SM-R890NZSAEUF
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG