Бренд: TP-Link
Краток опис: Tapo C100, Home Security Wi-Fi Camera, SPEC: 1080p, 802.11 b/g/n
Достапност:
Шифра: 49498
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Tapo C100, Home Security Wi-Fi Camera, SPEC: 1080p, 802.11 b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi, FEATURE: 1080p Full HD Video, Motion Detection and Notifications, Sound and Light Alarm, Night Vision (Up to 30 ft), Remote Control, Two-Way Audio, Sharing to Social Medias, Voice Control (Works with Google Assistant), Local Storage through microSD Card (Up to 128 GB), Tapo App
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555