Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-SC3230N 150Mbps Wireless N Network H.264 Megapixel Su
Достапност:
Шифра: 41285
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-SC3230N 150Mbps Wireless N Network H.264 Megapixel Surveillance Camera, Advanced 1.3 Megapixel 1/4 CMOS sensor, Cube type, H.264 Codec, 2-way audio, Mobile View, Micro SD card Storage, 64-channel management software
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555