Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-SC2020N 150Mbps Wireless N Network IP Surveillance Ca
Достапност:
Шифра: 41283
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-SC2020N 150Mbps Wireless N Network IP Surveillance Camera, Cube type, Motion-JPEG, 30fps at 640x480 Resolution, 1/4 Progressive Scan CMOS Sensor, One-way Audio, Mobile View, Motion Detecion, 16-channel software
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555