Бренд: GoPro
Краток опис: GoPro The Strap Hand+Wrist+Arm+Leg Mount (AHWBM-001), for HERO4/
Достапност:
Шифра: 12322
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GoPro The Strap Hand+Wrist+Arm+Leg Mount (AHWBM-001), for HERO4/HERO3+/HERO3
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm