Бренд: GoPro
Краток опис: GoPro Chest Harness (GCHM30-001), for HERO4/HERO3/HERO3+/HERO/HE
Достапност:
Шифра: 12319
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GoPro Chest Harness (GCHM30-001), for HERO4/HERO3/HERO3+/HERO/HERO+/HERO2/OriginalHD HERO
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm