Бренд: SONY
Краток опис: SONY HDRAS50B.CEN, FullHD Action camera, black color, NFC, LCD
Достапност:
Шифра: 12259
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY HDRAS50B.CEN, FullHD Action camera, black color, NFC, LCD Display, Ultra-Wide 170 degrees Carl Zeiss Vario-Tessar lens Exmor R CMOS sensor , WiFi integrated, 11.1 Megapixels image shot, Bionz X image processor, White balance Cars, Custom modes, Built-in Display, minimum illumination 6 Lux, video Resolutions 720.1920 x 1280 x 1080 pixels, Dust resistant, shock resistant, water resistant, Lithium-Ion (Li-Ion), USB, HDMI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela