Бренд: Blaupunkt
Краток опис: BLAUPUNKT DVR BP 2.0 HD, DVR Car Traffic camera, Full HD 1080p,
Достапност:
Шифра: 12198
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BLAUPUNKT DVR BP 2.0 HD, DVR Car Traffic camera, Full HD 1080p, 2.0" LCD Display, 120 degree ultra wide viewing angle, Loop recording, G sensor, Built in microphone and speaker, Motion detection, AVI@MJPG video format, 1 LUX minimum illumination, Micro SDHC slot, Plug & play, Car charger, bracket and usb cable included
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm