Бренд: SONY
Краток опис: SONY FDRAX43B.CEE, 4K Ultra HD Camcorder Handycam, EXMOR R CMOS
Достапност:
Шифра: 12387
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

46,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,172 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 1,042 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SONY FDRAX43B.CEE, 4K Ultra HD Camcorder Handycam, EXMOR R CMOS SENSOR, WI FI,effective pixels: 10.3 Mpx, Vario Sonnar T Zeiss Optics with 20 x Optical Zoom, optical stabilizer: Yes, minimum illumination: 0 lx, face detection, LCD size: 3", touchscreen, int. microphone, video recording speed up to: 50 fps, AV interface (PAL/NTSC), HDMI, USB 2.0
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG