Бренд: Panasonic
Краток опис: KAMERA PANASONIC SDR-T 50 EP-K
Достапност:
Шифра: 11299
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 15,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,990 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 647 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 323 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
KAMERA PANASONIC SDR-T 50 EP-K
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG