Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon D7200 D-SLR Black Body (18-105VR), 24.2 Megapixels, Full H
Достапност:
Шифра: 12271
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon D7200 D-SLR Black Body (18-105VR), 24.2 Megapixels, Full HD 1920 x 1080, GPS, WI-FI, Image Sensor Format DX, Image Sensor Type CMOS, Dust-reduction system Image sensor cleaning, Card Slot 2 Secure Digital (SD), Viewfinder Eye-level Pentaprism Single-Lens Reflex Viewfinder, Built-in microphone, stereo , 51 focus points, ISO Sensitivity ISO 100 - 25,600, HDMI output: Type C mini-pin HDMI connector, Hi-speed USB, EN-EL15 Lithium-ion Battery
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt