Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon D5300 D-SLR Black SET (18-55VR), 24 Megapixels, WI-FI, GPS
Достапност:
Шифра: 12167
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon D5300 D-SLR Black SET (18-55VR), 24 Megapixels, WI-FI, GPS, Nikon DX format, Image Sensor Type CMOS, ISO 100 -12,800, Hi-1 (ISO 25,600), Number of AF points: 9, 21, 39 and 39 (3D-tracking), FULL HD 1920x1080 / 60 fps, Monitor Size 3.2 in. diagonal, EN-EL14a Rechargeable Li-ion Battery
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt