Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX P1000 Black, 16 Megapixels, WI-FI, 125x optical...
Достапност:
Шифра: 12360
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 69,999 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

62,999 Ден.
12 РАТИ: 5,460 Ден.
24 РАТИ: 2,809 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Nikon COOLPIX P1000 Black, 16 Megapixels, WI-FI, 125x optical Zoom-NIKKOR glass lens, Lens-shift VR, GPS, Electronic viewfinder, 0.5 cm (0.2-in.) approx. 921K-dot equivalent LCD with the diopter adjustment function (-4 to +4 m-1), Monitor Size 3.2 in. diagonal, Wide Viewing AngleTFT-LCD with Anti-reflection coating 6-level brightness adjustment, Internal Memory Approx. 56MB, Full HD: 1920x1080/ 30p, ISO 100-1600, ISO 3200, 6400 (available when using P, S, A or M mode), ISO Hi 1 (equivalent to ISO 12,800) (available when using High ISO monochrome in special effects mode), Micro-USB connector, HDMI micro connector (Type D) (HDMI output), Wi-Fi, Rechargeable Li-ion Battery EN-EL23 (included)
Можеби ќе Ве интересира