Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCHX350B.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.4 Megapix
Достапност:
Шифра: 12348
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCHX350B.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.4 Megapixels Exmor R, 50x Optical Zoom, Carl Zeiss lens, Bionz Z CPU, black, WiFi, NFC, GPS, FullHD video, Optical image stabilization, 2.7" LCD Display, SteadyShot reduces blur even in low light, Live view, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port,HDMI, Lithium ion battery, SDHC slot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela