Бренд: Nikon
Краток опис: Manfrotto PHKV002 Primaphoto Video Kit 002
Достапност:
Шифра: 12338
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Manfrotto PHKV002 Primaphoto Video Kit 002
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela