Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCHX60BLCJXXDI (DSCHX60+LCJHNB.SYH), Cyber-Shot Compact z
Достапност:
Шифра: 12311
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY DSCHX60BLCJXXDI (DSCHX60+LCJHNB.SYH), Cyber-Shot Compact zoom H series, black, 20.4 Megapixels Exmor R CMOS ZEISS sensor 1/2.3" G Lens, Manual settings, 30x Optical Zoom, Bionz Z CPU, black, WiFi, NFC, FullHD video, Optical image stabilization, 3" LCD Display, focal length F4.3-129mm, aperture f3.5-6.3, ISO80-3200, SteadyShot reduces blur even in low light, Live view, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, HDR, USB port,HDMI, Lithium ion battery, SDHC slot
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR