Бренд: SONY
Краток опис: SONY RX100LCJXXDI.YS, Cyber-Shot, 20.2 MP, Bionz процесор, 3.6x
Достапност:
Шифра: 12258
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY RX100LCJXXDI.YS, Cyber-Shot, 20.2 MP, Bionz процесор, 3.6x (Optical Zoom during movie recording), f/1.8 (W) - f/4.9 (T), Multi Point AF /Center Weighted AF / Spot AF, Auto (ISO 125-6400, selectable with upper / lower limit), 125/200/400/800/1600/3200/6400 (Extendable to ISO80/100), Multi-Frame NR: Auto (ISO125-25600), LCD 3" (7.5 cm), Sweep Panorama, 2D, (Full HD) 1920 x 1080, 30 fps (1440x1080, Approx.12Mbps), JPEG, RAW (Sony ARW 2.3 format), MPEG, DCF, DPOF, MP4, USB, Micro USB, PAL Video out, HDMI and Micro HDMI, Lithium-ion (NP-BX1 Supplied)
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR