Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCHX400VB.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.4 Megapi
Достапност:
Шифра: 12217
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCHX400VB.CE3, Cyber-Shot Ultra zoom H series, 20.4 Megapixels Exmor R CMOS ZEISS sensor 1/2.3", 50x Optical Zoom, Bionz Z CPU, black, WiFi, NFC, GPS, FullHD video, Optical image stabilization, 3" LCD Display, focal length F24.5-1200mm, aperture f/2.8-6.3, ISO80-6400, SteadyShot reduces blur even in low light, Live view, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port,HDMI, Lithium ion battery, SDHC slot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela