Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCWX350B.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixel
Достапност:
Шифра: 12215
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY DSCWX350B.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixels Exmor R CMOS sensor 1/2.3, 20x Optical Zoom, black, HD video, NFC, WiFi, fast autofocus and Optical SteadyShot image stabilisation, 3" LCD Display, focal length F3-86mm, aperture f/3.5-6.6, ISO AUTO 80-3200, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR