Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCWX350B.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixel
Достапност:
Шифра: 12215
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCWX350B.CE3, Cyber-Shot Compact WX series, 18.2 Megapixels Exmor R CMOS sensor 1/2.3, 20x Optical Zoom, black, HD video, NFC, WiFi, fast autofocus and Optical SteadyShot image stabilisation, 3" LCD Display, focal length F3-86mm, aperture f/3.5-6.6, ISO AUTO 80-3200, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm