Бренд: SONY
Краток опис: SONY DSCW810B.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels
Достапност:
Шифра: 12203
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY DSCW810B.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels Super HAD CCD sensor 1/2.3", 6x Optical Zoom, black, HD video, Electronic image stabilization, 2.7" LCD Display, focal length F27-162mm, aperture f/3.5-6.5, ISO AUTO 100-3200, Party Mode makes it easy to shoot great photos on a night out, Face detection, Sweep Panorama to capture the whole scene, USB port, Lithium ion battery, micro SDHC slot
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela