Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG EC-WB2200 Black, SLR like, 16.3 Mpixels CMOS BSI sensor, VARIOPLAN 60x optical zoom, WiFi, NFC, 20mm Ultra wide angle lens, HDR, Full HD movie recording, Double stabilization - Digital and Optical image stabilization, 3.0" LCD display, HDMI, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-WB2200BPBE3
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela