Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x opti
Достапност:
Шифра: 12146
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5 Bright lens, HD movie recording, Premium metal design, Digital image stabilization, 3.0" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, Lithium-ion battery, Maxell Micro SDHC, 4GB, Class 4, with Adaptor (X-SERIES), X5TECH Digital Camera Bag DCB-01, Black Nylon coating, inner size: 10.5*6.5*2.5cm, with Digital Camera logo, EC-ST72ZZBPWE4
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm