Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x opti
Достапност:
Шифра: 12146
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5 Bright lens, HD movie recording, Premium metal design, Digital image stabilization, 3.0" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, Lithium-ion battery, Maxell Micro SDHC, 4GB, Class 4, with Adaptor (X-SERIES), X5TECH Digital Camera Bag DCB-01, Black Nylon coating, inner size: 10.5*6.5*2.5cm, with Digital Camera logo, EC-ST72ZZBPWE4
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR