Бренд: Canon
Краток опис: Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 7
Достапност:
Шифра: 11867
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3.0" Pure Color II G TFT, DIGIC 5 with iSAPS technology, 1920 x 1080 @ 24 fps (Full HD) , AiAF (Face Detection / 9-point) , 1-point AF (Any position is available, fixed centre or Face Select and Track), GPS tagging, Rechargeable Li-ion Battery NB-5L, SD, SDHC, SDXC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt