Бренд: Canon
Краток опис: Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 7
Достапност:
Шифра: 11867
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3.0" Pure Color II G TFT, DIGIC 5 with iSAPS technology, 1920 x 1080 @ 24 fps (Full HD) , AiAF (Face Detection / 9-point) , 1-point AF (Any position is available, fixed centre or Face Select and Track), GPS tagging, Rechargeable Li-ion Battery NB-5L, SD, SDHC, SDXC
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR