Бренд: General Electric
Краток опис: General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJEC
Достапност:
Шифра: 11613
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJECTOR integrated !!!, 28mm wide angle lens, HD video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela