Бренд: General Electric
Краток опис: General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJEC
Достапност:
Шифра: 11613
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJECTOR integrated !!!, 28mm wide angle lens, HD video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR