Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX S4000 Black, 12 Megapixels, 4x optical zoom, 3.0"
Достапност:
Шифра: 11286
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon COOLPIX S4000 Black, 12 Megapixels, 4x optical zoom, 3.0" LCD Touch screen, HD Video 720p 1280x720, ISO 3200 Lithium-ion battery
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela