Бренд: SONY
Краток опис: SONY CP-V5BBLC, Portable USB Charger 5000mAh, Blue
Достапност:
Шифра: 47925
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CP-V5BBLC, Portable USB Charger 5000mAh, Blue
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555