Бренд: ST
Краток опис: ST PB-8000CB, Superior Technology, Power bank 7200mAh capacity,
Достапност:
Шифра: 46337
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PB-8000CB, Superior Technology, Power bank 7200mAh capacity, black color, included micro USB cable, Input charge time 4,5-5 hours
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555