Бренд: ST
Краток опис: ST PB-12000 Superior Technology, Power bank 12000mAh capacity, b
Достапност:
Шифра: 44964
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST PB-12000 Superior Technology, Power bank 12000mAh capacity, black color, included micro USB cable, integrated torch led light, Input charge time 12 hours, 2x USB ports
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555