Бренд: SONY
Краток опис: SONY CP-V3W, Charging power bank, white, 3000mAh, recharge via U
Достапност:
Шифра: 43049
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CP-V3W, Charging power bank, white, 3000mAh, recharge via USB or power adapter, Micro USB cable included
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555