Бренд: SONY
Краток опис: SONY CP-V3L, Charging power bank, blue, 3000mAh, recharge via US
Достапност:
Шифра: 43047
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY CP-V3L, Charging power bank, blue, 3000mAh, recharge via USB or power adapter, Micro USB cable included
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF