Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Mobile Power Bank MP506 5.000mAh Silver, Input&Output Vol
Достапност:
Шифра: 43021
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo Mobile Power Bank MP506 5.000mAh Silver, Input&Output Voltage 5V, Material Aluminum alloy
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555