Бренд: Maxell
Краток опис: Maxell MPB 1700 Black, external power bank, 1700 mAh Li ion batt
Достапност:
Шифра: 41362
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Maxell MPB 1700 Black, external power bank, 1700 mAh Li ion battery, Input Voltage 5V, Input Current 0.5A, Output Voltage 5V, Output Current 1A (Max), Output Power 5 Watts, Charging timing 3.5~4 hours, Cycle Life 500 times, Protective Function Over current / Over discharge
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555