Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00135804 Universal smartphone holder, Easy to use thanks to
Достапност:
Шифра: 62093
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00135804 Universal smartphone holder, Easy to use thanks to movable holding jaws for individual adjustment to the device, Adhesive pad and ventilation grill clamp for mounting without drilling holes, Continuously adjustable mechanical lock for MP3 players and smartphones (4 - 11 cm), Various mounting options in your vehicle (adhesive pad, ventilation grill clamp), Integrated picture frame for pictures up to 4.4 x 6.9 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela