Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00135803 Universal Smartphone Holder - Flipper, for securel
Достапност:
Шифра: 62092
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00135803 Universal Smartphone Holder - Flipper, for securely mounting a smartphone on the ventilation panels of a vehicle, The device can be rotated 360, Can be used for devices with a width of 48 - 90 mm, Clamp mounting on the ventilation panels of a ventilation duct either in portrait or in landscape format, Slim and ergonomic design
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela