Бренд: ST
Краток опис: Selfie Stick Standard with Bluetooth, Color: Black, BOX packing
Достапност:
Шифра: 46222

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Stick Standard with Bluetooth, Color: Black, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela