Бренд: ST
Краток опис: Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Col
Достапност:
Шифра: 46219

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Color: Black/Blue cap, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela