Бренд: Apple
Краток опис: Apple MagSafe Duo Wireless Charger, Compatible with iPhone, Appl
Достапност:
Шифра: 52374
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
11,190 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 933 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 467 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple MagSafe Duo Wireless Charger, Compatible with iPhone, Apple Watch, Wireless Charging Case for AirPods and other Qi-certified devices, mhxf3zm/a
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG