Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Car Fast Charger Pro Silver, 2x USB ports, QuickCharg
Достапност:
Шифра: 48722

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Xiaomi Mi Car Fast Charger Pro Silver, 2x USB ports, QuickCharge 3.0 support (up to 18W), Output Power: 2x 2.4A / 5V (9V / 2A, 12V / 1.5A), Compatible with 12V / 24V socket, built-in high quality control circuit protects your car and equipment from over-current, overheating, overcharging, over-voltage or short circuit
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555