Бренд: X5TECH
Краток опис: X5TECH Charger for Iphone 5VDC 1A XIC-02, Color White, Blister p
Достапност:
Шифра: 41399
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X5TECH Charger for Iphone 5VDC 1A XIC-02, Color White, Blister package
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555