Бренд: HTC
Краток опис: CC C100 Car charger/1A 5V/ (blistr-S)
Достапност:
Шифра: 41041
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CC C100 Car charger/1A 5V/ (blistr-S)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555