Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2357A/10, Dual car charger, 5V/3.1A – 15.5W, design
Достапност:
Шифра: 30503
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2357A/10, Dual car charger, 5V/3.1A – 15.5W, design for Type C cell phone and tablet (bundle with USB Type C to A cable), works with USB devices
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555