Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2359/10, 2.1A Car Charger, 5V/2.1A - 10.5W, Univers
Достапност:
Шифра: 30502
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2359/10, 2.1A Car Charger, 5V/2.1A - 10.5W, Universal Mobile phones
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555