Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2307V/12, Dual Wall Charger, 5V/3.1A – 15.5W, iPhone
Достапност:
Шифра: 30500
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2307V/12, Dual Wall Charger, 5V/3.1A – 15.5W, iPhone 5, iPad 3, iPad mini (bundle with Apple Lightning cable), MFI certification, works with USB devices
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555