Бренд: Philips
Краток опис: Philips DLP2209/12, Wall charger with two USB ports. Charge smar
Достапност:
Шифра: 30101
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips DLP2209/12, Wall charger with two USB ports. Charge smartphones and most USB devices. Work with iPhone, Nokia, Samsung, Blackberry and more. 5V/1A charging. 2 USB ports for multiple charging at the same time. Slim portable design.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555