Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00089455 Car Charger "Classic" for Samsung SGH-L760, Shape
Достапност:
Шифра: 14515
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 00089455 Car Charger "Classic" for Samsung SGH-L760, Shape of the Cable: Coiled Cord , For Mobile Phone Brand: Samsung
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555